|
|
|
|
|
|
|
Мөөнө |
Өтү- |
|
№ |
|
Иш чара |
|
|
|
тү, |
лүү- |
Жооптуу |
|
|
|
|
|
убак- |
чү |
окутуучулар |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
тысы |
жер |
|
1 |
Илим |
жумалыгында |
Жусуп |
|
|
|
Сопуев У.А., |
||
|
Абдрахмановдун 120 |
жылдык |
|
26- |
201- |
Тагаев У.Б., |
|||
|
мааракесине карата жана |
|
|
|
апрель |
ауд. |
Кедейбаева Д.А., |
||
|
“Математиканын, информатика- |
|
|
|
Ободоева Г.С., |
||||
|
нын актуалдуу |
маселелери |
жана |
|
Саат |
|
Папиева Т.М., |
||
|
алардын |
колдонулуштары” |
аттуу |
|
14:00 |
|
Тойгонбаева А.К., |
||
|
V |
|
|
|
Аркабаев Н.К., |
||||
|
ренциянын салтанаттуу ачылышы |
|
|
|
Молдояров У.Д., |
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Азимов Б.А., |
|
Пленардык баяндамалар |
|
|
|
|
|
Беделова Н.С. |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
2 |
Окутуучулардын жана |
|
|
|
|
|
|
||
|
студенттердин илимий |
|
|
|
26- |
|
|
||
|
|
|
|
апрель |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
баяндамалары |
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
Саат |
|
|
|
I секция. Математика жана |
|
|
15:30 |
|
|
|||
|
|
|
|
302- |
Оморов Ш., |
||||
|
информатиканы окутуунун усулу |
|
|
||||||
|
|
|
ауд. |
Садыков З. |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
II секция. Математиканын |
|
|
|
303- |
Камбарова А., |
|||
|
актуалдуу маселелери |
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
ауд. |
Жолдошбаев М. |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
III секция. Колдонмо математика, |
|
|
314- |
Азимов Б.А., |
||||
|
информатика |
жана графикалык |
|
|
|||||
|
|
|
ауд. |
Камбар кызы Ж. |
|||||
|
дизайн |
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
ханышасы» аттуу интеллектуал- |
|
|
Калыстар тобу: |
||||||
|
|
Тагаев У. Б.– |
|||||||
дык |
оюну |
|
|
||||||
|
|
калыстар тобунун |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
тайпаларынын |
|
|
төрагасы; |
|||||
арасында); |
|
|
|
|
Мүчөлөрү: |
||||
|
|
|
|
1. Култаева Д. Ч.– |
|||||
|
|
|
|
|
|
тар |
|
||
3. |
"Мыкты |
видеосабак" |
|
доцент; |
|||||
конкурсу |
|
|
|
|
|
|
2. Садыков З. М.– |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
ага окутуучу; |
|
II. |
Аспиранттардын |
илимий |
28- |
308- |
3. Авазова Э. Т.– |
||||
окутуучу. |
|||||||||
баяндамалары |
|
|
апрель |
ауд. |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
Ж. Абдрахмановдун 120 жылдык |
Саат |
|
Сопуев У.А., |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
Тагаев У.Б., |
||
мааракесине |
арналган |
эмгектер |
14:00 |
|
|||||
|
Кедейбаева Д., |
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
конкурсу (тайпалардын гезиттери |
|
|
Ободоева Г.С., |
||||||
боюнча): |
|
|
|
|
|
|
Папиева Т.М., |
||
|
|
|
|
|
|
Тойгонбаева А.К., |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
Аркабаев Н.К., |
|
а) «Улут сыймыгы»; |
|
|
|
Молдояров У.Д., |
|||||
б) «Элине өтөгөн эмгеги»; |
|
|
Азимов Б.А., |
||||||
|
|
Беделова Н.С. |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
в) «Эскерүүлөр». |
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
||||||
5 Илим жумалыгынын жабылуу |
|
|
|
||||||
|
|
|
аземи |
|
|
|
|
||
1. Окуунун мыктыларын; |
|
29- |
КАЗ Сопуев У.А., |
||||||
2. Олимпиаданын жеңүүчүлөрүн; |
апрель |
|
|
||||||
3. Мыкты илимий баяндамаларды; |
|
|
Беделова Н.С., |
||||||
|
|
|
|||||||
4. Мыкты |
дубал |
гезит |
чыгарган |
Саат |
|
каф. башчылары, |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
тайпаларды; |
|
|
|
14:00 |
|
|
|||
5. Илим изилдөөчүлөрдү; |
|
|
|
факультеттин |
|||||
6. Илим |
жумалыгына |
активдүү |
|
|
|
||||
катышкандарды сыйлоо. |
|
|
|
жалпы жамааты. |
|||||
|
|
|
|
||||||
Концерттик программа |
|
|
|
|
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
ханышасы» аттуу интеллектуал- |
|
|
Калыстар тобу: |
||||||
|
|
Тагаев У. Б.– |
|||||||
дык |
оюну |
|
|
||||||
|
|
калыстар тобунун |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
тайпаларынын |
|
|
төрагасы; |
|||||
арасында); |
|
|
|
|
Мүчөлөрү: |
||||
|
|
|
|
1. Култаева Д. Ч.– |
|||||
|
|
|
|
|
|
тар |
|
||
3. |
"Мыкты |
видеосабак" |
|
доцент; |
|||||
конкурсу |
|
|
|
|
|
|
2. Садыков З. М.– |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
ага окутуучу; |
|
II. |
Аспиранттардын |
илимий |
28- |
308- |
3. Авазова Э. Т.– |
||||
окутуучу. |
|||||||||
баяндамалары |
|
|
апрель |
ауд. |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
Ж. Абдрахмановдун 120 жылдык |
Саат |
|
Сопуев У.А., |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
Тагаев У.Б., |
||
мааракесине |
арналган |
эмгектер |
14:00 |
|
|||||
|
Кедейбаева Д., |
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
конкурсу (тайпалардын гезиттери |
|
|
Ободоева Г.С., |
||||||
боюнча): |
|
|
|
|
|
|
Папиева Т.М., |
||
|
|
|
|
|
|
Тойгонбаева А.К., |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
Аркабаев Н.К., |
|
а) «Улут сыймыгы»; |
|
|
|
Молдояров У.Д., |
|||||
б) «Элине өтөгөн эмгеги»; |
|
|
Азимов Б.А., |
||||||
|
|
Беделова Н.С. |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
в) «Эскерүүлөр». |
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
||||||
5 Илим жумалыгынын жабылуу |
|
|
|
||||||
|
|
|
аземи |
|
|
|
|
||
1. Окуунун мыктыларын; |
|
29- |
КАЗ Сопуев У.А., |
||||||
2. Олимпиаданын жеңүүчүлөрүн; |
апрель |
|
|
||||||
3. Мыкты илимий баяндамаларды; |
|
|
Беделова Н.С., |
||||||
|
|
|
|||||||
4. Мыкты |
дубал |
гезит |
чыгарган |
Саат |
|
каф. башчылары, |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
тайпаларды; |
|
|
|
14:00 |
|
|
|||
5. Илим изилдөөчүлөрдү; |
|
|
|
факультеттин |
|||||
6. Илим |
жумалыгына |
активдүү |
|
|
|
||||
катышкандарды сыйлоо. |
|
|
|
жалпы жамааты. |
|||||
|
|
|
|
||||||
Концерттик программа |
|
|
|
|
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|